KONST / Litografier / Färglitografi 15343068
nr 1534 3068
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 30/33, daterad -82,51x40 cm, yttermått inklusive ram: 80x60 cm
Kondition: lös i ramen
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 april 2023
kl 18:31:57
17/4 18:26:57
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks